gfxgfx* Αρχική Βοήθεια Αναζήτηση Ημερολόγιο Σύνδεση Εγγραφή   gfxgfx
gfx gfx
gfx
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή 19 Ιαν 2018, 14:48:19

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Πρόσφατα Θέματα
από nassosFF3
[Σήμερα στις 10:22:53]

από nghgeo
[Χθες στις 23:42:52]

από nghgeo
[Χθες στις 23:36:40]

από nassosFF3
[Χθες στις 23:12:09]

από CASPER
[Χθες στις 17:23:34]

[Τετάρτη 17 Ιαν 2018, 14:41:56]

[Δευτέρα 15 Ιαν 2018, 11:27:50]

από vagosofron
[Κυριακή 14 Ιαν 2018, 23:42:20]

από nassosFF3
[Σάββατο 13 Ιαν 2018, 09:21:28]

από nassosFF3
[Παρασκευή 12 Ιαν 2018, 21:48:11]

από nassosFF3
[Τετάρτη 10 Ιαν 2018, 13:32:39]

[Τετάρτη 10 Ιαν 2018, 09:25:24]

από CASPER
[Δευτέρα 08 Ιαν 2018, 20:07:46]

[Δευτέρα 08 Ιαν 2018, 17:47:29]

από saved
[Τετάρτη 03 Ιαν 2018, 17:43:55]
μέλη
Σύνολο μελών: 6635
Τελευταίο: Hulk850
Στατιστικά
Σύνολο μηνυμάτων: 212931
Σύνολο θεμάτων: 15758
Σε σύνδεση σήμερα: 17
Σε σύνδεση έως τώρα: 228
(Σάββατο 28 Μάι 2011, 02:59:19)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 9
Συνολικά: 12
Τα Νέα Σήμερα

Απαγορεύονται τα Greeklish στις συζητήσεις - Όροι χρήσης και κανόνες λειτουργίας του Modelteam  •  Διαβάστε ΕΔΩ

Συνδεθείτε στο Modelteam για να μπείτε στην παρέα μας, να δημοσιεύετε μηνύματα, να βλέπετε φωτογραφίες και να συμμετέχετε στο chat!!!
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 12   Κάτω
Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: KEN BLOCK WR8 FLUX  (Αναγνώστηκε 11107 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
astanapane
Αξιολόγηση αγοράς: (0)
RC Master
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Eνα καλο GT

« Απάντηση #15 στις: Τρίτη 02 Ιούν 2015, 22:16:39 »

και εδω αρχιζω να το λυνω.

καθαρισμα πρωτα και μετα ανοιγμα μοτερ και ESC και λαδωμα τα bearings.

Παρακατω εχω βγαλει το δεκτη και το σερβο καθαρισα και καθονται στην ακρη μεχρι το τελος.

Εδω αρχιζουμε το καθαρισμα των αναρτησεων. Δεν τα ανοιξα λεπτομερως γιατι ειχαν μεσα σιλικονη και ετσι τα αφησα οπως ειχαν.

Καθαρισμα του κουτιου της μπαταριας και στην ακρη περιμενει το κεντρικο διαφορικο για την σειρα του.

Στην ακρη και το μπροστα διαφορικο, και εχει γινει επιμερως καθαρισμος του σασι.

Λεπτομερως καθαρισμος του spur gear στο κεντρικο διαφορικο.

Το κεντρικο διαφορικο βιδες.

Στην ακρη και τα πλαινα προστατευτικα.

ετοιμα ολα στην ακρη για λυσιμο. Το σασι μονο του καθαρο περιμενει ολα τα κομματια.

Πισω συστημα με το διαφορικο του σε πρωτο πλανο. Και μετα βιδουλες, οπως ολοι καταλαβαινουμε.

Μπροστα συστημα με το διαφορικο του και μετα βιδουλες.

Τελος παω για λαδωμα γρασσαρισμα καλο και δεσιμο.

Καταγράφηκε

3x WR8 Flux coolman

6x Savage , Flux , 5.9 , XL piece by piece

Futaba 4PX

CPU:i7 4720HQ, 16GB, 4Gb GTX960M, 512 SSD, UHD
Yoga Book CPU:Quad-Core Intel® Atom™ x5-Z8550,4GB, 128GB SSD,
nassosFF3
Αξιολόγηση αγοράς: (+15)
RC Master

Φύλο: Άντρας

Aναζητήται το Ultima της φωτό...

« Απάντηση #16 στις: Τετάρτη 03 Ιούν 2015, 08:57:36 »

μπράβο  Εύγε! Το καθάρισμα αυτό πρέπει να γίνεται  από όλους μετά από κάθε παιχνίδι! Smiley   ΟΚ
« Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη 03 Ιούν 2015, 08:59:28 από nassosFF3 » Καταγράφηκε

Kyosho:-AXIS EX-Ultima I,Ultima RB type R-Lazer ZX5-Inferno DX-Inferno MP-777 SP2-Mad force .21
X-Ray: T1--T.T.:-Ducati Desmocedici-Panda
Serpent: Vector,Quattro
FTX:Phantom
FTX Outback 2
G Made R1
Tamiya Renault Clio Williams
astanapane
RC Master

Eνα καλο GT

« Απάντηση #17 στις: Τετάρτη 03 Ιούν 2015, 10:24:42 »

μπράβο  Εύγε! Το καθάρισμα αυτό πρέπει να γίνεται  από όλους μετά από κάθε παιχνίδι! Smiley   ΟΚ

Ευχαριστώ. Νομίζω ότι πάνω κάτω όλοι το καθαριζουμε. Αν σέβεται κάποιος τα λεφτά που δίνει, και σέβεται και το αυτοκίνητο και τον εαυτό του το κάνει.

Υπάρχουν βέβαια οι εξής κατηγορίες.

1) αυτοί που τρέχουν σε αγώνες και το καθαρίζουν αμέσως.
2) αυτοί που το κάνουν από χομπυ σαν εμένα και το καθαρίζουν πάλι αμεσως.
3) αυτοί που το κάνουν από χομπυ και δεν το καθαρίζουν ποτε
4) αυτοί που θέλουν να πουλήσουν και είναι σωστοί και το συντηρούν σωστα
5) αυτοί που είναι λαμογια δεν το συντηρούν ποτε και το καθαρίζουν τελευταία στιγμή για να πουλησουν

« Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη 03 Ιούν 2015, 10:27:31 από astanapane » Καταγράφηκε

3x WR8 Flux coolman

Futaba 4PX

nassosFF3
RC Master

« Απάντηση #18 στις: Τετάρτη 03 Ιούν 2015, 19:13:48 »

Η καθαριότητα σε ένα μοντέλο είναι must για μια καλή πώληση...Δηλώνει κάτοχο τουλάχιστον νοικοκύρη,αλλά και εντοπίζεις άμεσα φθορές ή ελλείψεις...

Που το πήγαμε,που το φέραμε,πάλι για πωλήσεις μιλάμε... Smiley   Grin
Καταγράφηκε

Kyosho:-AXIS EX-Ultima I,Ultima RB type R-Lazer ZX5-Inferno DX-Inferno MP-777 SP2-Mad force .21
FTX Outback 2
G Made R1
astanapane
RC Master

Eνα καλο GT

« Απάντηση #19 στις: Τετάρτη 03 Ιούν 2015, 19:35:04 »

εγω να σου πω συλλεγω. Δεν πουλαω RC CAR. Μονο 2 ελικοπτερα εχω που ηθελα να πουλησω αλλα δεν ξερω αν θα τα πουλησω τελικα γιατι το ενα απο αυτα θα γινει συλλεκτικο.

Απο εκει και περα καθε φορα που τρεχω ενα αυτοκινητακι, το καθαριζω για μενα για να ξερω σε τι κατασταση ειναι. Οπως προχθες ανοιξα την μηχανη απο το Savage και ειχε σπασει λιγο το μεταλλο απο το πιστονι. Αρα ξερεις οτι πρεπει να αλλαξει.
Καταγράφηκε

3x WR8 Flux coolman

Futaba 4PX

4kinitos
RC Master
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #20 στις: Τετάρτη 03 Ιούν 2015, 22:01:39 »

Aμα δεν μείνει πάνω η λάσπη δεν το ευχαριστιέσαι! xaxo

Άσε που αν σκέφτεσαι ότι θα χάσει τη μεταπωλητική του αξία δεν το ευχαριστιέσαι γενικά!Αν το καθαρίζουμε όλοι μετά το παιχνίδι τα μοντελομάγαζα κλέφτες θα γίνουν?Τι θα πουλήσουν?ούτε ρουλεμάν!!

Πλάκα κάνω αλλά εγώ προσωπικά δεν το λύνω για καθάρισμα όλο μετά το παιχνίδι παρά μόνο τα βασικά μιας και παίζω σε στεγνό χώμα συνήθως...δημιουργικό το καθάρισμα και το λύσιμο του μοντέλου δε λέω αλλά αν τρως κάθε φορά 2-3 πλασιο χρόνο απ'ότι έπαιξες χαιρετίσματα!!
Καταγράφηκε

INSTALLING AUTUMN..... ███████████████░░░░░░░░░░░░░░ 44% DONE.
Installation failed.
404 error: Season not found.
astanapane
RC Master

Eνα καλο GT

« Απάντηση #21 στις: Τετάρτη 03 Ιούν 2015, 23:18:56 »

Ναι ασφαλώς και χάνεις χρόνο. Αλλά εγώ το ευχαριστιεμαι όσο και το παιχνίδι. Έτσι όπως σου είπα ξέρω σε τι κατάσταση είναι την επόμενη φορά που θα το τρέξω.

Για παράδειγμα σήμερα το πρωί το έβγαλα πάλι έξω και πήγαινε τόσο smooth, που ήθελα να το μοιραστώ με κάποιον που γνωρίζει από rc.

Μετά έκανα ένα αέρα πεπιεσμένο έλυσα μόνο τα βασικά για να μην υπάρχουν πέτρες και βρωμιά, και πάλι δέσιμο. Τα διαφορικά και τα ρουλεμάν που καταπονουνται περισσότερο, τα καθαριζω και τα λαδωνω κάθε 5 με 8 καλά τρεξίματα. Εκτός και αν ξέρω ότι έχω στουκαρει γερά και έχω την υποψία ότι πρέπει να λυθεί όλο για τυχόν προβλήματα.

Γενικά μου αρέσει να ξέρω ότι όλα είναι καλά και την επόμενη φορά θα συμπεριφερεται ομαλα
Καταγράφηκε

3x WR8 Flux coolman

Futaba 4PX

nassosFF3
RC Master

« Απάντηση #22 στις: Πέμπτη 04 Ιούν 2015, 08:03:13 »

Μα αγαπητέ τετρακίινητε γι αυτό το σκοπό είναι τα μοντέλα....μία να παίζεις και δέκα να συντηρείς...δεν είναι κερδοφόρα ασχολία....για να σκοτώνεις την ώρα σου είναι...;)
Καταγράφηκε

FTX Outback 2
G Made R1
4kinitos
RC Master

« Απάντηση #23 στις: Πέμπτη 04 Ιούν 2015, 10:19:13 »

Εγώ προσωπικά το θεωρώ υπερβολικό το λύσιμο όλου του αυτοκινήτου μετά από ΚΑΘΕ φορά που παίζω.Εδώ πάει και το αναλόγως που παίζει κανείς.

Όπως και να έχει καλό είναι να καθαρίζεται μια στο τόσο ανάλογα τη χρήση από εκεί και πέρα νομίζω πας σε συνθήκες αγώνων που δεν σου χρειάζονται στην αλάνα.. π.χ. να υπάρχει η ιδανική τριβή που θα μπορούσε να έχει το αμάξι σε όλα του τα μέρη κλπ.

Από την άλλη,καλά έκανε ο astanapane και έβαλε βήμα-βήμα το καθάρισμα σαν οδηγό και για να μάθει το αμάξι λύνοντάς το και για να περάσει η ώρα του.

Πάντως να ξέρετε όταν λέτε σε νέους που θέλουν να ασχοληθούν με τκ ότι η συντήρηση είναι 3-4 φορές χρόνος σε αντιστοιχία με αυτόν που θα παίζουν,είναι ένας λόγος να μην ασχοληθούν οπότε να λέμε λογικά πράγματα (Νάσσο πες το - ας μην ασχοληθούν καθόλου τότε -) xaxo .Το ξέρω ότι όλοι όσοι τα λένε-λέμε σε νέους,τα λέμε για να κάνουν τουλάχιστον τα μισά και να μην το ριμάξουν το κάθε όχημα αλλά υπάρχει και ένα όριο!
Καταγράφηκε

Installation failed.
nassosFF3
RC Master

« Απάντηση #24 στις: Πέμπτη 04 Ιούν 2015, 11:37:42 »

Τα πάντα εξαρτώνται -στο χόμπυ και όχι μόνο-από το τι θες να κάνεις και που ...Αν παίζεις σε άμμο το αμάξι θέλει λύσιμο άμεσα μετά το παιχνίδι...Αν παίζεις σε άσφαλτο θέλει λιγότερο αλλά και πάλι σχετικό κι αυτό...Αν παίζεις 3-4 ώρες σερί όλο και κάτι θα φθαρεί/βρωμίσει/φρακάρει...Υπερβολή στο μοντελισμό δεν είναι το λύσιμο,αλλά η υπερβολική αδιαφορία...Ο κίνδυνος να μη παίξεις και να ξενερώσεις αλλά και να φύγει ανεξέλεκτο είναι όχι απλά αναμενόμενος αλλά δεδομένος....;)

Καταγράφηκε

FTX Outback 2
G Made R1
astanapane
RC Master

Eνα καλο GT

« Απάντηση #25 στις: Πέμπτη 04 Ιούν 2015, 21:34:52 »

η λυση ειναι καπου στη μεση. Με το χομπυ ασχολουμε απο τα 7α μου χρονια. Αρχισα να κατασκευαζω μονος μου στατικα μοντελα οπως Μεγαλα παλια πλοια με σπιρτοξυλα και μετα διαφορα παιχνιδια που δεν μπορουσα να αγορασω συμπεριλαμβανομενου ΤΚ.

Ο καθε ενας εχει τον δικο του ρυθμο και τον δικο του τροπο να αγαπαει τα πραγματα του, αυτα που φτιαχνει μονος του και αυτα που αγοραζει με κοπο.

Το χομπυ δεν ειναι ουτε απο τα φθηνα ουτε απο τα ακρηβα. Υπαρχουν χομπυ οπως η φωτογραφια, η μουσικη (οσο αναφορα τα ηλεκτρονικα) τα Ελικοπτερα, τα FPV τωρα τελευταια με τα racing QC που ξεφευγουν απο χομπυ.

Τα αυτοκινητακια ειναι σε μια μεση κατηγορια που νομιζω ολοι αγαπουν.

Πιστευω οτι ειναι στον ανθρωπο το ποσο προσεχει το χομπυ του. Αλλοι πανε για ψαρεμα, με ενα απλο καλαμι, αλλα καθε μερα το προσεχουν και το συντηρουν.

Αλλοι γυριζουν απο το ψαρεμα και το πετανε οπως να'ναι και το παρατανε μεχρι το επομενο καλοκαιρι. Το χειμωνα λενε ιστοριες απο το ψαρεμα τους και κοκορευνται οτι το χομπυ τους ειναι το ψαρεμα, ενω το καημενο το καλαμι σαπιζει σε καποια αυλη η αποθηκη, οπως και τα υπολοιπα παρερκομενα του.

Ετσι ειναι και ολα τα χομπυ. Αλλοι το αγαπανε και αλλοι απλα το κανουν για να κανουν κατι.

Δεν ειπα να λυνουμε το αμαξακι καθε φορα που το τρεχουμε, αλλα καθε φορα που πιστευουμε κατα την κριση μας, οτι πρεπει να το λυσουμε.

Φυσικα και παιζει τεραστιο ρολο που το τρεχεις και ποσο χρονο το τρεχεις, αν το χτυπησες δυνατα καπου, η αν το σκοτωσες σε ελευθερη πτωση.

Αν το τρεχεις στην ασφαλτο, που δεν εχει χωματα, που απλα το πηγαινεις πανω κατω, οπως λενε και στα ξενα forum-routing run, τοτε δεν χρειαζεται να το λυνεις καθε φορα.

Αλλα αν πας σε αλανα, και γινει μεσα στην πουδρα και αμμο, ειτε ειναι ηλεκτρικο, ειτε ειναι θερμικο, εγω το λυνω το καθαριζω και ειναι ετοιμο για την επομενη φορα.

Ευχομαι σε ολους καλη τυχη. Πρωτον ελυσα το αμαξακι, οπως πολυ καλα ειπατε, για να το μαθω, και δευτερον για να δουν και οι υπολοιποι, και να βοηθηθουν, σε περιπτωση που θελουν και αυτοι να το κανουν και φοβουνται.

Το πρωτο που πρεπει να τους χαρακτηριζει ειναι να εχουν ενα σωστο περιβαλλον καθαρο και οργανωμενο. Ολα θα πρεπει να ειναι σε ταξη και καλο στην αρχη θα ηταν να εχουν και μια καμερα να γραφει τι κανουν και πως το λυνουν, γιατι υπαρχει περιπτωση μετα να μην θυμουνται πως να το δεσουν.
Καταγράφηκε

3x WR8 Flux coolman

Futaba 4PX

nassosFF3
RC Master

« Απάντηση #26 στις: Πέμπτη 04 Ιούν 2015, 23:15:03 »

Ακριβώς έτσι...τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο... ΟΚ
Το ζήτημα είναι το μοντέλο να παίζει σωστά και αξιόπιστα όχι μόνο μια Κυριακή το μήνα,αλλά ΚΑΘΕ φορά που θέλουμε...Είτε το λύνουμε όλο μετά το τέλος του παιχνιδιού,είτε όχι... Clever
Καταγράφηκε

FTX Outback 2
G Made R1
4kinitos
RC Master

« Απάντηση #27 στις: Παρασκευή 05 Ιούν 2015, 07:44:53 »

η λυση ειναι καπου στη μεση. Με το χομπυ ασχολουμε απο τα 7α μου χρονια. Αρχισα να κατασκευαζω μονος μου στατικα μοντελα οπως Μεγαλα παλια πλοια με σπιρτοξυλα και μετα διαφορα παιχνιδια που δεν μπορουσα να αγορασω συμπεριλαμβανομενου ΤΚ.

Ο καθε ενας εχει τον δικο του ρυθμο και τον δικο του τροπο να αγαπαει τα πραγματα του, αυτα που φτιαχνει μονος του και αυτα που αγοραζει με κοπο.

Το χομπυ δεν ειναι ουτε απο τα φθηνα ουτε απο τα ακρηβα. Υπαρχουν χομπυ οπως η φωτογραφια, η μουσικη (οσο αναφορα τα ηλεκτρονικα) τα Ελικοπτερα, τα FPV τωρα τελευταια με τα racing QC που ξεφευγουν απο χομπυ.

Τα αυτοκινητακια ειναι σε μια μεση κατηγορια που νομιζω ολοι αγαπουν.

Πιστευω οτι ειναι στον ανθρωπο το ποσο προσεχει το χομπυ του. Αλλοι πανε για ψαρεμα, με ενα απλο καλαμι, αλλα καθε μερα το προσεχουν και το συντηρουν.

Αλλοι γυριζουν απο το ψαρεμα και το πετανε οπως να'ναι και το παρατανε μεχρι το επομενο καλοκαιρι. Το χειμωνα λενε ιστοριες απο το ψαρεμα τους και κοκορευνται οτι το χομπυ τους ειναι το ψαρεμα, ενω το καημενο το καλαμι σαπιζει σε καποια αυλη η αποθηκη, οπως και τα υπολοιπα παρερκομενα του.

Ετσι ειναι και ολα τα χομπυ. Αλλοι το αγαπανε και αλλοι απλα το κανουν για να κανουν κατι.

Δεν ειπα να λυνουμε το αμαξακι καθε φορα που το τρεχουμε, αλλα καθε φορα που πιστευουμε κατα την κριση μας, οτι πρεπει να το λυσουμε.

Φυσικα και παιζει τεραστιο ρολο που το τρεχεις και ποσο χρονο το τρεχεις, αν το χτυπησες δυνατα καπου, η αν το σκοτωσες σε ελευθερη πτωση.

Αν το τρεχεις στην ασφαλτο, που δεν εχει χωματα, που απλα το πηγαινεις πανω κατω, οπως λενε και στα ξενα forum-routing run, τοτε δεν χρειαζεται να το λυνεις καθε φορα.

Αλλα αν πας σε αλανα, και γινει μεσα στην πουδρα και αμμο, ειτε ειναι ηλεκτρικο, ειτε ειναι θερμικο, εγω το λυνω το καθαριζω και ειναι ετοιμο για την επομενη φορα.

Ευχομαι σε ολους καλη τυχη. Πρωτον ελυσα το αμαξακι, οπως πολυ καλα ειπατε, για να το μαθω, και δευτερον για να δουν και οι υπολοιποι, και να βοηθηθουν, σε περιπτωση που θελουν και αυτοι να το κανουν και φοβουνται.

Το πρωτο που πρεπει να τους χαρακτηριζει ειναι να εχουν ενα σωστο περιβαλλον καθαρο και οργανωμενο. Ολα θα πρεπει να ειναι σε ταξη και καλο στην αρχη θα ηταν να εχουν και μια καμερα να γραφει τι κανουν και πως το λυνουν, γιατι υπαρχει περιπτωση μετα να μην θυμουνται πως να το δεσουν.

Aυτό για το καλάμι,επειδή είχα παλιότερα και πήγαινα για surf-casting,είχα αγοράσει ένα carbon φθηνό και ένα shimano μηχανισμό με max 250 ευρώ σύνολο.Κάθε φορά που γυρνούσα του έριχνα με το λάστιχο νερό περισσότερο στις μύτες-δαχτυλίδια του καλαμιού και γύρω από τον μηχανισμό-στην πετονιά,δεν έκανα πάνω από 2 λεπτά.Έχουν περάσει 2-3 χρόνια που δεν το χρησιμοποιώ καθόλου,και αν το δεις είναι βιτρίνας.

Προσωπικά αν μπορούσα να έτρεχα κάθε μέρα το τκ μου για να ξεφύγω λίγο,δεν υπάρχει περίπτωση μετά να το έλυνα όλο,δεν θα υπήρχε χρόνος εξάλλου.Θα το έκανα τέλος εβδομάδας,ΣΚ ας πούμε.

Κατά τα άλλα συμφωνούμε πάνω - κάτω νομίζω.
Καταγράφηκε

Installation failed.
nassosFF3
RC Master

« Απάντηση #28 στις: Παρασκευή 05 Ιούν 2015, 08:14:19 »

Εδώ αδερφέ δεν είμαστε για να διαφωνήσουμε στο θέμα αυτό....είναι να ανταλλαξουμε απόψεις γιατί ο καθέθας-ειδικά οι νεώτεροι έχουν διαφορετική αντίληψη για το χόμπυ...Μερικοί μάλιστα θεωρούν πως αγόρασαν...Toyota Corolla και θα δουλεύει στον αιώνα τον άπαντα βάζοντας μόνο καύσιμο.... Cheesy Τα πράγματα όμως σαφώς και δεν είναι σχεδιασμένα έτσι οπότε αρχίζουν οι γκρίνιες και τα "παράπονα"...Θα μου πείτε μερικοί γκρινιάζουν ακόμα και με τις Κορόλες ,αλλά αυτό είναι άλλο κεφάλαιο....;)
Ο μοντελισμός απαιτεί απασχόληση ΑΡΚΕΤΟ ελεύθερο χρόνο,και αρκετό έως μπόλικο χρήμα... Clever
Καταγράφηκε

FTX Outback 2
G Made R1
4kinitos
RC Master

« Απάντηση #29 στις: Παρασκευή 05 Ιούν 2015, 21:57:18 »

Εδώ αδερφέ δεν είμαστε για να διαφωνήσουμε στο θέμα αυτό....είναι να ανταλλαξουμε απόψεις ..

Νομίζω ότι γι'αυτό είμαστε εδώ.Αν δεν διαφωνήσουμε και συμφωνούμε με όλα,κάτι δεν πάει καλά.
Είναι καλό να ακούμε και τις δύο πλευρές σε όλους τους τομείς.Όλοι μας γινόμαστε καλύτεροι και μαθαίνουμε ,κανείς δεν τα ξέρει όλα.Όταν είμαστε κάθετοι σε κάτι και συμφωνούμε όλοι - κάτι δεν πάει καλά,όχι πάντα αλλά στην πλειονότητα των περιπτώσεων. Clever
Καταγράφηκε

Installation failed.
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 12   Πάνω
Εκτύπωση
Μεταπήδηση σε: