Ξερει κανεις κανα καταστημα που να εχει κορδονιερα για hobao hyper 7?

(1/2) > >>

Giorgos90:
Παιδια ξερετε κανενα μαγαζι που να εχει κορδονιερα για το εν λογο μοντελο.Για την ακριβεια ο κινητηρας ειναι .21 3port race.Εχω φαει τν κοσμο κ δν μπορω να βρω κορδονιερα χωρις παραγγελεια..πφφφ εχω ξενερωσει τελειως!!! ουτε 2 ντεποζιτα δν εχω καψει...Εστω και μεταχειρισμενη, τη δουλεια μ θελω να κανω μεχρι να βρω λεφτα για μιζοκουτο..

Ευχαριστω

cr0c0dil3:
www.rcelefsina.gr
βρες απο το site το τηλεφωνο και παρε να ρωτησεις.

Giorgos90:
Εκει εχω παρει φιλε μ, το παιδι μ ειχε πει οτι θα φερει σημερα, τον πηρα το πρωι αλλα δν ειχε φερει ακομα κ μ ειπε να τον ξαναπαρω το μεσημερι αλλα ξεχαστηκα κ δν πηρα.Θα κανω τηλεφωνο αυριο πρωι παλι.

nickhpiracing:
έλα φίλε τι έπαθε η γορδονιέρα μερικές γορδονιέρες να ξέρεις ότι τους κόβετε το ελατιριάκι μέσα κόστος μηδεν και υπάρχει ως ανταλακτικό εμένα μου είχε κοπεί στον 21 της hpi και στο μαγαζι που πήγα δεν ήξεραν καν ότι υπάρχει αυτό το ελατήριο.......αλλά το εφερε από αθήνα και μου το έδωσε αν και το καλύτερο είναι το μιζόκουτο για buggy...

Giorgos90:
ασε, μεγαλη ιστορια το τι τραβηξε η κορδονιερα...Βασικα την τραβηξα με δυναμη κ ξετυλιχτηκε.Μετα το πηγα στον γιατρακο κ μ εδειξε το παιδι οτι ειχε κοπει η ροδελιτσα που τυλιγετε πανω της η κορδονιερα.Ε προσπαθησα εγω να το φτιαξω αλλα τπτ..μετα εκοψα και καμποσο την ατσαλενια γτ ειχε τσακισει.Το ξερω, το μιζοκουτο ειναι καλυτερο αλλα πολλα τα λεφτα.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα